BMP - en to lt translation catalogue (503 entries)

en: 
    Received SIGSEGV
    
    This could be a bug in BMP. If you don't know why this happened, send a mail to us at beepmp-devel@lists.sourceforge.net
lt: 
    Gautas SIGSEGV signalas
    
    Tai gali būti BMP riktas. Jei nežinote, kodėl tai nutiko, prašome nusiųsti laišką adresu beepmp-devel@lists.sourceforge.net

en: 
    Total length: %d:%d
lt: 
    Bendra trukmė: %d:%d

en:   (invalid UTF-8)
lt:   (blogas UTF-8)

en:  (%d data tracks)
lt:  (%d duomenų takeliai)

en:  ID3 Tag
lt:  ID3 žyma

en:  MPEG Info
lt: MPEG informacija

en:  Ogg Vorbis Info
lt:  Ogg Vorbis informacija

en:  Ogg Vorbis Tag
lt:  Ogg Vorbis žyma

en: %d Bytes
lt: %d Baitų

en: %d KBit/s (nominal)
lt: %d KBit/s (nominaliai)

en: %lu Bytes
lt: %lu Baitų

en: %s
    Unable to open file: %s
lt: %s
    Nepavyksta atverti bylos: %s

en: %s
    Unable to truncate file: %s
lt: %s
    Nepavyksta apkapoti bylos: %s

en: %s
    Unable to write to file: %s
lt: %s
    Nepavyksta įrašyti bylos: %s

en: %s already exist. Continue?
lt: %s jau egzistuoja. Tęsti?

en: %s: illegal option -- %c
lt: %s: netinkamas raktas -- %c

en: %s: invalid option -- %c
lt: %s: netinkamas raktas -- %c

en: %s: option `%c%s' doesn't allow an argument
lt: %s: raktas „%c%s“ nepriima argumento

en: %s: option `%s' is ambiguous
lt: %s: raktas „%s“ netinkama

en: %s: option `%s' requires an argument
lt: %s: raktas „%s“ reikalauja argumento

en: %s: option `--%s' doesn't allow an argument
lt: %s: raktas „--%s“ nepriima argumento

en: %s: option `-W %s' doesn't allow an argument
lt: %s: raktas „-W %s“ nepriima argumento

en: %s: option `-W %s' is ambiguous
lt: %s: raktas „-W %s“ yra netinkamas

en: %s: option requires an argument -- %c
lt: %s: raktas reikalauja argumento -- %c

en: %s: unrecognized option `%c%s'
lt: %s: neatpažintas raktas „%c%s“

en: %s: unrecognized option `--%s'
lt: %s: neatpažintas raktas „--%s“

en: %{n:...%}: Display "..." only if element %n is present
lt: %{n:...%}: Rodyti „…“ tik jei rastas elementas %n

en: (unknown)
lt: (nežinomas)

en: ** DOUBLESIZE HAS BEEN REMOVED **
lt: ** DVIGUBAS DYDIS PAŠALINTAS IŠ PROGRAMOS **

en: /About BMP
lt: /Apie BMP

en: /Add CD...
lt: /Pridėti CD…

en: /Add Files...
lt: /Pridėti bylas…

en: /Add Internet Address...
lt: /Pridėti adresą internete…

en: /Always On Top
lt: /Visada viršuje

en: /Analyzer Falloff
lt: /Analizės atkritimas

en: /Analyzer Falloff/Fast
lt: /Analizės atkritimas/Greitas

en: /Analyzer Falloff/Fastest
lt: /Analizės atkritimas/Greičiausias

en: /Analyzer Falloff/Medium
lt: /Analizės atkritimas/Vidutinis

en: /Analyzer Falloff/Slow
lt: /Analizės atkritimas/Lėtas

en: /Analyzer Falloff/Slowest
lt: /Analizės atkiritimas/Lėčiausias

en: /Analyzer Mode
lt: /Analizės būdas

en: /Analyzer Mode/Bars
lt: /Analizės būdas/Stulpeliai

en: /Analyzer Mode/Fire
lt: /Analizės būdas/Ugnis

en: /Analyzer Mode/Lines
lt: /Analizės būdas/Linijos

en: /Analyzer Mode/Normal
lt: /Analizės būdas/Normali

en: /Analyzer Mode/Peaks
lt: /Analizės režimas/Pikai

en: /Analyzer Mode/Vertical Lines
lt: /Analizės būdas/Gulsčios linijos

en: /Autoscroll Songname
lt: /Automatiškai slinkti pavadinimą

en: /Clear Queue
lt: /Išvalyti eilę

en: /Close
lt: /Užverti

en: /Delete
lt: /Šalinti

en: /Delete/Auto-load preset
lt: /Šalinti/Automatiškai įsikeliantį šabloną

en: /Delete/Preset
lt: /Šalinti/Šabloną

en: /Files...
lt: /Bylas…

en: /Import
lt: /Importuoti

en: /Import/WinAMP Presets
lt: /Įmportuoti/WinAMP šablonus

en: /Internet location...
lt: /Adresą internete…

en: /Invert Selection
lt: /Žymėti priešingai

en: /Jump to File
lt: /Šokti į bylą

en: /Jump to Playlist Start
lt: /Šokti į grojaraščio pradžią

en: /Jump to Time
lt: /Šokti į laiką

en: /Load
lt: /Įkelti

en: /Load List
lt: /Įkelti grojaraštį

en: /Load/Auto-load preset
lt: /Įkelti/Automatiškai įsikeliantį šabloną

en: /Load/Default
lt: /Įkelti/Įprastąjį

en: /Load/From WinAMP EQF file
lt: /Įkelti/Iš WinAMP EQF bylos

en: /Load/From file
lt: /Įkelti/Iš bylos

en: /Load/Preset
lt: /Įkelti/Šabloną

en: /Load/Zero
lt: /Įkelti/Nulius

en: /New List
lt: /Naujas grojaraštis

en: /Next
lt: /Šokti pirmyn

en: /Pause
lt: /Pristabdyti

en: /Peaks Falloff
lt: /Pikų atkritimas

en: /Peaks Falloff/Fast
lt: /Pikų atkritimas/Greitas

en: /Peaks Falloff/Fastest
lt: /Pikų atkritimas/Greičiausias

en: /Peaks Falloff/Medium
lt: /Pikų atkritimas/Vidutinis

en: /Peaks Falloff/Slow
lt: /Pikų atkritimas/Lėtas

en: /Peaks Falloff/Slowest
lt: /Pikų atkritimas/Lėčiausias

en: /Play
lt: /Groti

en: /Preferences
lt: /Nustatymai

en: /Previous
lt: /Šokti atgal

en: /Put on All Workspaces
lt: /Rodyti visuose darbalaukiuose

en: /Queue Toggle
lt: /Perjungti eilės rodomumą

en: /Randomize List
lt: /Sumaišyti grojaraštį

en: /Refresh Rate
lt: /Atnaujinimo dažnis

en: /Refresh Rate/Eighth (~6 fps)
lt: /Atnaujinimo dažnis/Aštuntinis (~6fps)

en: /Refresh Rate/Full (~50 fps)
lt: /Atnaujinimo dažnis/Pilnas (~50 fps)

en: /Refresh Rate/Half (~25 fps)
lt: /Atnaujinimo dažnis/Pusinis (~25 fps)

en: /Refresh Rate/Quarter (~13 fps)
lt: /Atnaujinimo dažnis/Ketvirtinis (~13fps)

en: /Remove All
lt: /Pašalinti visus

en: /Remove Selected
lt: /Pašalinti pažymėtus

en: /Remove Unavailable Files
lt: /Pašalinti nepasiekiamas bylas

en: /Remove Unselected
lt: /Pašalinti nepažymėtus

en: /Repeat
lt: /Kartoti

en: /Reverse List
lt: /Apversti grojaraštį

en: /Roll up Equalizer
lt: /Sutraukti ekvalaizerį

en: /Roll up Player
lt: /Sutraukti grotuvą

en: /Roll up Playlist Editor
lt: /Sutraukti grojaraščio redaktorių

en: /Save
lt: /Išsaugoti

en: /Save List
lt: /Išsaugoti grojaraštį

en: /Save/Auto-load preset
lt: /Išsaugoti/Automatiškai įsikeliantį šabloną

en: /Save/Default
lt: /Išsaugoti/Įprastąjį

en: /Save/Preset
lt: /Išsaugoti/Šabloną

en: /Save/To WinAMP EQF file
lt: /Išsaugoti/WinAMP EQF bylon

en: /Save/To file
lt: /Išsaugoti/Į bylą

en: /Scope Mode
lt: /Akiračio būdas

en: /Scope Mode/Dot Scope
lt: /Akiračio būdas/Taškinis akiratis

en: /Scope Mode/Line Scope
lt: /Akiračio būdas/Linijinis akiratis

en: /Scope Mode/Solid Scope
lt: /Akiračio būdas/Vientisas akiratis

en: /Select All
lt: /Žymėti visus

en: /Select None
lt: /Panaikinti žymėjimą

en: /Show Equalizer
lt: /Rodyti ekvalaizerį

en: /Show Playlist Editor
lt: /Parodyti grojaraščio redaktorių

en: /Shuffle
lt: /Atsitiktine tvarka

en: /Sort List
lt: /Rūšiuoti grojaraštį

en: /Sort List/By Date
lt: /Rūšiuoti grojaraštį/pagal datą

en: /Sort List/By Filename
lt: /Rūšiuoti grojaraštį/Pagal bylos vardą

en: /Sort List/By Path + Filename
lt: /Rūšiuoti grojaraštį/Pagal kelią ir bylą

en: /Sort List/By Title
lt: /Rūšiuoti grojaraštį/Pagal pavadinimą

en: /Sort Selection
lt: /Rūšiuoti pasirinktus

en: /Sort Selection/By Date
lt: /Rūšiuoti pasirinktus/Pagal datą

en: /Sort Selection/By Filename
lt: /Rūšiuoti pasirinktus/Pagal bylos vardą

en: /Sort Selection/By Path + Filename
lt: /Rūšiuoti pasirinktus/Pagal kelią ir bylą

en: /Sort Selection/By Title
lt: /Rūšiuoti pasirinktus/Pagal pavadinimą

en: /Stop
lt: /Sustabdyti

en: /Time Elapsed
lt: /Praėjęs laikas

en: /Time Remaining
lt: /Likęs laikas

en: /Toggle Decorations
lt: /Perjungti dekoracijų vaizdavimą

en: /Update View
lt: /Atnaujinti vaizdą

en: /View Track Details
lt: /Takelio informacija

en: /Visualization Mode
lt: Vizualizacijos tipas

en: /Visualization Mode/Analyzer
lt: /Vizualizacijos tipas/Analizė

en: /Visualization Mode/Off
lt: /Vizualizacijos tipas/Išjungta

en: /Visualization Mode/Scope
lt: Vizualizacijos tipas/Akiratis

en: /WindowShade VU Mode
lt: s

en: /WindowShade VU Mode/Normal
lt: /Suvynioto lango VU būdas/Normalus

en: /WindowShade VU Mode/Smooth
lt: /Suvynioto lango VU būdas/Glodus

en: /_Quit
lt: /_Išeiti

en: /_View
lt: /_Rodinys

en: 16 bit
lt: 16 bitų

en: 3DNow! optimized decoder
lt: 3DNow! optimizuotas dekoderis

en: 8 bit
lt: 8 bitai

en: <b><big>Couldn't open audio.</big></b>
    
    Please check that:
    1. You have the correct output plugin selected.
    2. No other programs is blocking the soundcard.
    3. Your soundcard is configured properly.
lt: <b><big>Nepavyko atverti garso įrenginio.</big></b>
    
    Prašome įsitikinti, kad:
    
    1. Jūs išsirinkote tinkamą išvesties įskiepį.
    2. Kitos programos neblokuoja garso įrenginio.
    3. Jūsų garso įrenginys sukonfigūruotas teisingai.

en: <b><big>No playable CD found.</big></b>
    
    No CD inserted, or inserted CD is not an audio CD.
lt: <b><big>Neradau CD, kurį galėčiau groti.</big></b>
    
    CD įrenginyje nėra disko, arba įdėtas ne AudioCD diskas.

en: <b><big>Unable to load skin.</big></b>
    
    Check that skin at '%s' is usable and default skin is properly installed at '%s'
lt: <b><big>Nepavyko įkelti rūbo.</big></b>
    
    Įsitikinkite, jog įmanoma naudoti rūbą, esantį „%s“ ir kad tvarkingai įdiegtas numatytasis rūbas, esantis „%s“.

en: <b><big>Unable to play files.</big></b>
    
    The following files could not be played. Please check that:
    1. they are accessible.
    2. you have enabled the media plugins required.
lt: <b><big>Nepavyko groti bylų.</big></b>
    
    Šios bylos negalėjo būti pagrotos. Prašome patikrinti, ar:
    1. jos prieinamos.
    2. įjungtas joms reikalingas media įskiepis.

en: <b>Effects</b>
lt: <b>Efektai</b>

en: <b>Filename</b>
lt: <b>Bylos vardas</b>

en: <b>Metadata</b>
lt: <b>Aprašai</b>

en: <b>Mouse wheel</b>
lt: <b>Pelės ratukas</b>

en: <b>Playback</b>
lt: <b>Grojimas</b>

en: <b>Presets</b>
lt: <b>Šablonai</b>

en: <b>Song display</b>
lt: <b>Kūrinio pavadinimo vaizdavimas</b>

en: <b>Visualization</b>
lt: <b>Vizualizacija</b>

en: <b>_Fonts</b>
lt: <b>_Šriftai:</b>

en: <b>_Miscellaneous</b>
lt: <b>_Kita</b>

en: <b>_Skin</b>
lt: <b>_Rūbas:</b>

en: <span size="medium"><b>General</b></span>
lt: <span size="medium"><b>Bendriniai</b></span>

en: <span size="medium"><b>Output</b></span>
lt: <span size="medium"><b>Išvestis</b></span>

en: <span size="xx-large"><b>Appearance</b></span>
lt: <span size="xx-large"><b>Išvaizda</b></span>

en: <span size="xx-large"><b>Equalizer</b></span>
lt: <span size="xx-large"><b>Ekvalaizeris</b></span>

en: <span size="xx-large"><b>Mouse</b></span>
lt: <span size="xx-large"><b>Pelė</b></span>

en: <span size="xx-large"><b>Playlist</b></span>
lt: <span size="xx-large"><b>Grojaraštis</b></span>

en: <span size="xx-large"><b>Plugins</b></span>
lt: <span size="xx-large"><b>Įskiepiai</b></span>

en: ALSA %s output plugin
lt: ALSA %s išvesties įskiepis

en: ALSA Driver configuration
lt: ALSA tvarkyklės konfigūravimas

en: About ALSA Driver
lt: Apie ALSAįskiepį

en: About BMP
lt: Apie BMP

en: About ESounD Plugin
lt: Apie ESounD įskiepį

en: About MPEG Audio Plugin
lt: Apie MPEG audio įskiepį

en: About OSS Driver
lt: Apie OSS įskiepį

en: About Ogg Vorbis Audio Plugin
lt: Apie Ogg Vorbis audio įskiepį

en: Activate BMP
lt: Aktyvinti BMP

en: Add Files
lt: Pridėti bylas

en: Add Folders
lt: Pridėti aplankus

en: Add Internet Address
lt: Pridėti adresą internete…

en: Add drive
lt: Pridėti įrenginį

en: Add/Open Files dialog
lt: Pridėti/atverti bylas

en: Advanced settings
lt: Papildomi nustatymai

en: Advanced settings:
lt: Papildomi nustatymai:

en: Album
lt: Albumas

en: Album:
lt: Albumas:

en: An error occured:
    %s
lt: Įvyko klaida:
    %s

en: Analog
lt: Analoginis

en: Appearance
lt: Išvaizda

en: Artist
lt: Atlikėjas

en: Artist:
lt: Atlikėjas:

en: Audio device:
lt: Garso įrenginys:

en: Automatic detection
lt: Automatinis parinkimas

en: Available _Presets:
lt: _Galimi šablonai:

en: BALANCE: %d%% LEFT
lt: BALANSAS: %d%% KAIRĖJE

en: BALANCE: %d%% RIGHT
lt: BALANSAS: %d%% DEŠINĖJE

en: BALANCE: CENTER
lt: BALANSAS: VIDURYS

en: BMP Equalizer
lt: BMP ekvalaizeris

en: BMP Playlist Editor
lt: BMP grojaraščio redaktorius

en: BMP Preferences
lt: BMP nustatymai

en: BMP: Unable to open display, exiting.
lt: BMP: Nepavyko pasinaudoti displėjum, baigiu darbą.

en: Beep Media Player
lt: Multimedijos grotuvas „Beep“

en: Bit rate:
lt: Nominalus bitų sekos greitis:

en: Blur Scope: Color selection
lt: Akiratis: spalvos pasirinkimas

en: Blur scope
lt: Akiratis

en: Brazilian Portuguese:
lt: Į brazilų k. (portugalų dialektą):

en: Breton:
lt: į bretonų k.:

en: Browse
lt: naršyti

en: Buffer size (kb):
lt: Buferio dydis (kb):

en: Buffer size (ms):
lt: Buferio dydis (ms):

en: Buffer time (ms):
lt: Buferio dydis (ms):

en: Buffering
lt: Buferiavimas

en: Buffering:
lt: Buferiavimas:

en: CD Audio Player Configuration
lt: CD Audio grotuvo konfigūravimas

en: CD Audio Plugin
lt: CD audio įskiepis

en: CD Audio Track %02u
lt: CD audio takelis %02u

en: CD Index server:
lt: CD rodyklės serveris:

en: CD Index:
lt: CD rodyklė:

en: CD Info
lt: Apie CD

en: CDDB server:
lt: CDDB serveris:

en: CDROM drive
lt: CDROM įrenginys

en: CONNECTED: WAITING FOR REPLY
lt: PRISIJUNGIAU. LAUKIU ATSAKYMO

en: CONNECTING TO %s:%d
lt: JUNGIUOSI PRIE %s:%d

en: Category
lt: Kategorija

en: Chamber Music
lt: c

en: Channels:
lt: Kanalai:

en: Check drive...
lt: Patikrinti įrenginį…

en: Chinese:
lt: Į kinų k.:

en: Christian Rock
lt: c

en: Close Dialog on Add
lt: Pridėjus, užverti dialogą2

en: Close dialog on Add
lt: Pridėjus, užverti dialogą

en: Close dialog on Open
lt: Atvėrus, užverti dialogą

en: Comment
lt: Komentaras

en: Comment:
lt: Komentaras:

en: Content
lt: Turinys

en: Convert %20 to blanks
lt: Keisti %20 tarpais

en: Convert non-UTF8 ID3 tags to UTF8
lt: Konvertuoti ID3 aprašus į UTF-8

en: Convert underscores to blanks
lt: Keisti pabraukimus tarpais

en: Copy album tags
lt: Kopijuoti albumo duomenis

en: Copyright:
lt: Apsaugota autorinėmis teisėmis:

en: Could not create directory (%s): %s
lt: Nepavyko sukurti aplanko (%s): %s

en: Couldn't connect to host %s
lt: Nepavyko prisijungti prie hosto %s

en: Couldn't connect to host %s
    Server reported: %s
lt: Nepavyko prisijungti prie hosto %s
    Serveris pranešė: %s

en: Couldn't look up host %s
lt: Nepavyko rasti hosto %s

en: Couldn't remove tag!
lt: Nepavyko pašalinti žymos!

en: Couldn't write tag!
lt: Nepavyko įrašyti žymos!

en: Crossover
lt: c

en: Custom string:
lt: Derinta eilutė:

en: Czech:
lt: Į čekų k.:

en: DISABLE ALWAYS ON TOP
lt: ATJUNGTI „VISADA VIRŠUJE“

en: DISABLE ALWAYS ON TOP (N/A)
lt: ATJUNGTI „VISADA VIRŠUJE“ (N/A)

en: Date
lt: Data

en: Date:
lt: Data:

en: Decoder
lt: Dekoderis

en: Decoder:
lt: Dekoderis:

en: Default
lt: Įprastasis

en: Default (%s)
lt: Įprastasis (%s)

en: Default PCM device (%s)
lt: Įprastasis PCM įrenginys (%s)

en: Delete auto-preset
lt: Pašalinti automatiškai įsikeliantį šabloną

en: Delete preset
lt: Pašalinti šabloną

en: Description
lt: Aprašymas

en: Description:
lt: Aprašymas:

en: Deselect All
lt: Atžymėti visus

en: Developers:
lt: Kūrėjai:

en: Device
lt: įrenginys

en: Device %s OK.
    Disc has %d tracks
lt: Įrenginys %s OK.
    Diske yra %d takeliai

en: Device settings
lt: Įrenginio nustatymai:

en: Device:
lt: įrenginys:

en: Devices
lt: įrenginiai

en: Digital audio extraction
lt: Skaitmeninis garso nuskaitymas

en: Digital audio extraction not tested as the disc has no audio tracks
lt: Skaitmeninio garso nuskaitymas neišbandytas, nes diske nėra garso takelių

en: Digital audio extraction test failed: %s
lt: Skaitmeninio garso nuskaitymo testas nepavyko: %s

en: Digital audio extraction test: OK
lt: Skaitmeninio garso nuskaitymo testas: OK

en: Dir_ectory:
lt: _Aplankas:

en: Directory %s OK.
lt: Aplankas %s OK.

en: Directory preset file:
lt: Aplanko ekvalaizerio šablono byla:

en: Disable ID3V2 tags
lt: Ignoruoti ID3v2 žymas

en: Display this text and exit
lt: Parodyti šią žinutę ir baigti darbą

en: Don't advance in the playlist
lt: Nesislinkti grojaraščiu

en: Don't clear the playlist
lt: Neišvalyti grojaraščio

en: Don't show this warning anymore
lt: Daugiau neberodyti šio pranešimo

en: Down sample:
lt: Kokybės santykis:

en: Drive %d
lt: Įrenginys %d

en: Dual channel
lt: Du kanalai

en: Dutch:
lt: Į olandų k.:

en: ENABLE ALWAYS ON TOP
lt: ĮJUNGTI „VISADA VIRŠUJE“

en: ENABLE ALWAYS ON TOP (N/A)
lt: ĮJUNGTI „VISADA VIRŠUJE“ (N/A)

en: ESD Output Plugin configuration
lt: ESD išvesties įskiepio konfigūravimas

en: Emphasis:
lt: Pabrėžimas:

en: Enable Clipping Prevention
lt: Aktyvuoti apkarpymo prevenciją

en: Enable Icecast Metadata UDP Channel
lt: Aktyvuoti Icecast metainformacijos UDP kanalą

en: Enabled
lt: Įjungtas

en: Equalizer
lt: Ekvalaizeris

en: Error
lt: Klaida

en: Error Protection:
lt: Apsauga nuo klaidų:

en: Error writing playlist "%s": %s
lt: Klaida įrašant grojaraštį „%s“: %s

en: Error!
lt: Klaida!

en: Error: %s exist, but is not a directory
lt: Klaida: %s egzistuoja, tačiau tai nėra segtuvas

en: Euro-House
lt: c

en: Extension
lt: Plėtinys

en: Extension and content
lt: Turinys ir plėtinys

en: FILE INFO BOX
lt: DIALOGAS „APIE BYLĄ“

en: FPU decoder
lt: FPU dekoderis

en: Failed to check directory %s
    Error: %s
lt: Nepavyko ištrinti aplanko %s
    Klaida: %s

en: Failed to modify tag
lt: Nepavyko pakeisti žymos

en: Failed to modify tag (close)
lt: Nepavyko pakeisti (užverti) žymos

en: Failed to modify tag (open)
lt: Nepavyko pakeisti (atverti) žymos

en: Failed to open device %s
    Error: %s
lt: Nepavyko atverti įrenginio %s
    Klaida: %s

en: Failed to read "Table of Contents"
    Maybe no disc in the drive?
lt: Nepavyko nuskaityti disko turinio
    Gal diskų įrenginyje nėra disko?

en: Fast-Fusion
lt: c

en: File Info
lt: Apie bylą

en: File extension
lt: Bylos plėtinys

en: File name
lt: Bylos pavadinimas

en: File path
lt: Bylos kelias

en: File preset extension:
lt: Bylos ekvalaizerio šablono plėtinys:

en: File size:
lt: Bylos dydis:

en: Filename
lt: Bylos vardas

en: Filename:
lt: Bylos vardas:

en: Filepath
lt: Bylos kelias

en: Filter:
lt: Filtruoti:

en: Frames:
lt: Kadrai:

en: French:
lt: Į prancūzų k.:

en: Genre
lt: Žanras

en: Genre:
lt: Žanras:

en: German:
lt: Į vokiečių k.:

en: Get server list
lt: Parsisiųsti serverių sąrašą

en: Greek:
lt: Į graikų k.:

en: Grunge
lt: cGrunge

en: Homepage and Graphics:
lt: Interneto svetainė ir grafika:

en: Host:
lt: Hostas:

en: Hungarian:
lt: Į vengrų k.:

en: ID3 Tags:
lt: ID3 žymos:

en: ID3 encoding:
lt: ID3 aprašų koduotė:

en: ID3 format:
lt: Pavadinimo formatas:

en: ISRC number:
lt: ISRC numeris:

en: Input plugin: %s
lt: įvesties įskiepis: %s

en: Italian:
lt: Į italų k.:

en: Japanese:
lt: Į japonų k.:

en: Joint stereo
lt: Jungtinis stereo

en: Jump to Time
lt: Šokti į laiką

en: Jump to Track
lt: Šokti į takelį

en: Korean:
lt: Į korėjiečių k.:

en: LOOKING UP %s
lt: IEŠKAU %s

en: Length:
lt: Trukmė:

en: Lithuanian:
lt: Į lietuvių k.:

en: Load auto-preset
lt: Įkelti automatinį šabloną

en: Load equalizer preset
lt: Įkelti ekvalaizerio šabloną

en: Load metadata (tag information) from music files.
lt: Įkelti aprašus, esančius garso bylose

en: Load metadata from playlists and files
lt: Įkelti aprašus iš grojaraščių bei bylų

en: Load metadata on demand when displaying the file in the playlist
lt: Aprašus įkelti tik rodant bylą grojaraštyje

en: Load metadata when adding the file to the playlist or opening it
lt: Aprašus įkelti, pridedant bylą į grojaraštį ar jį atveriant

en: Load preset
lt: Įkelti šabloną

en: Location:
lt: Vieta:

en: MMX optimized decoder
lt: MMX optimizuotas dekoderis

en: MPEG Audio Plugin
lt: MPEG audio įskiepis

en: MPEG Audio Plugin Configuration
lt: MPEG garso įskiepio konfigūravimas

en: MPEG Level:
lt: MPEG lygis:

en: Macedonian:
lt: Į makedonų k.:

en: Mixer
lt: Mikseris

en: Mixer Settings:
lt: Mikserio nustatymai:

en: Mixer card:
lt: Mikserio korta:

en: Mixer device:
lt: Mikserio įrenginys:

en: Mixer:
lt: Mikseris:

en: Mmap mode
lt: Mmap režimas

en: Mouse
lt: Pelė

en: N/A
lt: Neprieinama

en: Name format:
lt: Pavadinimo formatas:

en: Name:
lt: Pavadinimas:

en: No
lt: Ne

en: No input plugin recognized this file
lt: Šiai bylai nerasta įvesties įskiepio

en: No mixer
lt: Jokio mikserio

en: No tag to remove!
lt: Šalinama žyma neegzistuoja!

en: None
lt: Joks

en: OPTIONS MENU
lt: NUSTATYMŲ MENIU

en: OSS Driver configuration
lt: OSS tvarkyklės konfigūravimas

en: OSS Output Plugin
lt: OSS išvesties įskiepis

en: OSS mixer
lt: OSS mikseris

en: Ogg Vorbis Audio Plugin
lt: Ogg Vorbis audio įskiepis

en: Ogg Vorbis Audio Plugin Configuration
lt: Ogg Vorbis garso įskiepio kofigūravimas

en: Ogg Vorbis Plugin by the Xiph.org Foundation
    
    Original code by
    Tony Arcieri <bascule@inferno.tusculum.edu>
    Contributions from
    Chris Montgomery <monty@xiph.org>
    Peter Alm <peter@xmms.org>
    Michael Smith <msmith@labyrinth.edu.au>
    Jack Moffitt <jack@icecast.org>
    Jorn Baayen <jorn@nl.linux.org>
    Haavard Kvaalen <havardk@xmms.org>
    Gian-Carlo Pascutto <gcp@sjeng.org>
    
    Visit the Xiph.org Foundation at http://www.xiph.org/
lt: Ogg Vorbis įskiepio autoriai - Xiph.org Foundation
    
    Pradinis kodas:
    Tony Arcieri <bascule@inferno.tusculum.edu>
    Papildymai:nChris Montgomery <monty@xiph.org>
    Peter Alm <peter@xmms.org>
    Michael Smith <msmith@labyrinth.edu.au>
    Jack Moffitt <jack@icecast.org>
    Jorn Baayen <jorn@nl.linux.org>
    Haavard Kvaalen <havardk@xmms.org>
    Gian-Carlo Pascutto <gcp@sjeng.org>
    
    Aplankykite Xiph.org Foundation adresu http://www.xiph.org/

en: Ogg Vorbis Tags:
lt: Ogg Vorbis žymos:

en: Ok
lt: Gerai

en: On display
lt: Rodant

en: On load
lt: Įkraunant

en: Open Files
lt: Atverti bylas

en: Options
lt: Nustatymai

en: Options:
lt: Nustatymai:

en: Organization:
lt: Organizacija:

en: Original:
lt: Originalas:

en: Override generic titles
lt: Nepaisyti bendro pavadinimų formato

en: PRE-BUFFERING: %dKB/%dKB
lt: BUFERIUOJU: %dKB/%dKB

en: PREAMP
lt: Stiprinimas

en: Password:
lt: Slaptažodis:

en: Paste album tags
lt: Įdėti albumo duomenis

en: Path:
lt: Kelias:

en: Pause between songs
lt: Pauzė tarp dainų

en: Pause current song
lt: Pristabdyti grojamą dainą

en: Pause for
lt: Pristabdyti

en: Pause if playing, play otherwise
lt: Pristabdyti, jei grojama, kitu atveju groti

en: Performer/Artist
lt: Atlikėjas

en: Period time (ms):
lt: Periodas (ms):

en: Play mode:
lt: Grojimo režimas:

en: Playlist
lt: Grojaraštis

en: Plugins
lt: Įskiepiai

en: Polish:
lt: Į lenkų k.:

en: Pop
lt: cPopsas

en: Port:
lt: Portas:

en: Pre-buffer (percent):
lt: Išankstinis buferiavimas (procentais):

en: Preferences Window
lt: Nustatymų langas

en: Preset
lt: Šablonas

en: Presets
lt: Šablonai

en: Previous session ID
lt: Praėjusios sesijos ID

en: Print version number and exit
lt: Parodyti versijos numerį ir baigti darbą

en: Proxy:
lt: Tarpinė stotis:

en: Reggae
lt: cRegis

en: Remove drive
lt: Pašalinti įrenginį

en: Resolution:
lt: Raiška:

en: Rhythmic Soul
lt: c

en: Romanian:
lt: Į rumunų k.:

en: Russian:
lt: Į rusų k.:

en: SEEK TO: %d:%-2.2d/%d:%-2.2d (%d%%)
lt: PERŠOKTI Į: %d:%-2.2d/%d:%-2.2d (%d%%)

en: Salsa
lt: c

en: Sample rate:
lt: Semplų dažnis:

en: Save auto-preset
lt: Išsaugoti automatiškai įsikeliantį šabloną

en: Save equalizer preset
lt: Išsaugoti ekvalaizerio šabloną

en: Save preset
lt: Išsaugoti šabloną

en: Save stream to disk
lt: Išsaugoti srautą diske

en: Save stream to disk:
lt: Išsaugoti srautą diske:

en: Select All
lt: Žymėti visus

en: Select BMP/XMMS session (Default: 0)
lt: Pasirinkti BMP/XMMS sesiją (Nutylimai: 0)

en: Select main player window font:
lt: Pasirinkite pagrindinio grotuvo lango šriftą:

en: Select playlist font:
lt: Pasirinkite grojaraščio šriftą:

en: Select the directory where you want to store the MPEG streams:
lt: Išrinkite aplanką, kuriame saugosite MPEG srautus:

en: Select the directory where you want to store the Ogg Vorbis streams:
lt: Išrinkite aplanką, kuriame saugosite Ogg Vorbis srautus:

en: Server
lt: Serveris

en: Show information about titlestring format
lt: Parodyti informaciją apie pavadinimo formatą

en: Show more _details
lt: Rodyti _detaliau

en: Show network window
lt: Parodyti tinklo langą

en: Show the main window
lt: Parodyti pagrindinį langą

en: Show track numbers in playlist
lt: Grojaraštyje rodyti takelio numerį

en: Single channel
lt: Vienas kanalas

en: Skip backwards in playlist
lt: Šoktelti atgal grojaraštyje

en: Skip forward in playlist
lt: Šoktelti pirmyn grojaraštyje

en: Slovak:
lt: Į slovakų k.:

en: Sorry, threads isn't supported on your platform.
    
    If you're on a libc5 based linux system and installed Glib & GTK+ before you
    installed LinuxThreads you need to recompile Glib & GTK+.
lt: Atsiprašome, jūsų platformoje nepalaikomos gijos.
    
    Jei jūs naudojate libc5 pagrindo linux sistemą ir įsidiegėte Glib bei GTK+ prieš
    įsidiegdami LinuxThreads, jums reikia perkompiliuoti Glib ir GTK+.

en: Sorry, your GTK+ version (%d.%d.%d) does not work with BMP.
    Please use GTK+ %s or newer.
lt: Atsiprašome, tačiau jūsų GTK+ versija (%d.%d.%d) neveiks su BMP.
    Prašome naudoti GTK+ %s ar naujesnę versiją.

en: Spanish:
lt: Į ispanų k.:

en: Start playing current playlist
lt: Pradėti groti esamą grojaraštį

en: Stereo (if available)
lt: Stereo (jei įmanoma)

en: Stop current song
lt: Sustabdyti grojamą dainą

en: Streaming
lt: Srautai

en: Swedish:
lt: Į švedų k.:

en: TITLE
    ARTIST - TITLE
    ARTIST - ALBUM - TITLE
    ALBUM - TITLE
    Custom
lt: PAVADINIMAS
    ATLIKĖJAS - PAVADINIMAS
    ATLIKĖJAS - ALBUMAS - PAVADINIMAS
    ALBUMAS - PAVADINIMAS
    Derinta

en: The change is now effective in BMP's configuration database, but won't take effect for playback until the next song!
    
    Optionally, you can stop and restart playback for the change to take effect.
lt: Pakeitimas išsaugotas BMP nustatymų duomenų bazėje, tačiau jis įsigalios tik pradėjus groti kitą dainą!
    
    Jei norite, galite sustabdyti ir perleisti esamą dainą, kad pakeitimai įsigaliotų nedelsiant.

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Title format:
lt: Pavadinimo formatas:

en: Title:
lt: Pavadinimas:

en: Track length:
lt: Takelio trukmė:

en: Track name
lt: Takelio pavadinimas

en: Track names:
lt: Takelių pavadinimai:

en: Track number
lt: Takelio numeris

en: Track number:
lt: Takelio numeris:

en: Tracknumber
lt: Takelio numeris

en: Translators
lt: Vertėjai

en: Unable to create log file (%s)!
lt: Nepavyko sukurti žurnalo bylos (%s)!

en: Unknown soundcard
lt: Nežinoma garso plokštė

en: Usage: beep-media-player [options] [files] ...
    
    Options:
    --------
lt: Naudojimas: beep-media-player [raktai] [bylos] …
    
    Raktai:
    --------

en: Use CD Index
lt: Naudoti CD rodyklę

en: Use CDDB
lt: Naudoti CDDB

en: Use alternate device:
lt: Naudoti alternatyvų įrenginį:

en: Use authentication
lt: Autentikuotis

en: Use custom cursors
lt: Naudoti derintus kursorius

en: Use proxy
lt: Naudoti tarpinę stotį

en: Use remote host
lt: Naudoti nutolusį hostą

en: Use software volume control
lt: Naudoti programinį garso valdymą

en: Username:
lt: Vartotojas:

en: VISUALIZATION MENU
lt: VIZUALIZACIJOS MENIU

en: VOLUME: %d%%
lt: GARSUMAS: %d%%

en: Variable,
    avg. bitrate: %d KBit/s
lt: Kintamas,
    vid. greitis:·%d·KBit/s

en: Version:
lt: Versija:

en: Volume control:
lt: Garso valdymas:

en: Volume controls Master not PCM
lt: Garsas reguliuoja pagrindinį, o ne PCM kanalą

en: Volume controls OSS mixer
lt: Garsas reguliuoja OSS mikserį

en: WAV Audio Plugin
lt: WAV audio įskiepis

en: Welsh:
lt: Į velsiečių k.:

en: When finished playing a song, don't automatically advance to the next.
lt: Baigus groti kūrinį, į kitą automatiškai neperšokti.

en: With Additional Help:
lt: Taip pat prisidėjo:

en: XMMS ALSA Driver
    
     This program is free software; you can redistribute it and/or modify
    it under the terms of the GNU General Public License as published by
    the Free Software Foundation; either version 2 of the License, or
    (at your option) any later version.
    
    This program is distributed in the hope that it will be useful,
    but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of
    MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the
    GNU General Public License for more details.
    
    You should have received a copy of the GNU General Public License
    along with this program; if not, write to the Free Software
    Foundation, Inc., 59 Temple Place - Suite 330, Boston, MA 02111-1307,
    USA.
    Author: Matthieu Sozeau (mattam@altern.org)
lt: XMMS ALSA tvarkyklė
    
     This program is free software; you can redistribute it and/or modify
    it under the terms of the GNU General Public License as published by
    the Free Software Foundation; either version 2 of the License, or
    (at your option) any later version.
    
    This program is distributed in the hope that it will be useful,
    but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of
    MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the
    GNU General Public License for more details.
    
    You should have received a copy of the GNU General Public License
    along with this program; if not, write to the Free Software
    Foundation, Inc., 59 Temple Place - Suite 330, Boston, MA 02111-1307,
    USA.
    Autorius: Matthieu Sozeau (mattam@altern.org)

en: XMMS ESounD Plugin
    
     This program is free software; you can redistribute it and/or modify
    it under the terms of the GNU General Public License as published by
    the Free Software Foundation; either version 2 of the License, or
    (at your option) any later version.
    
    This program is distributed in the hope that it will be useful,
    but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of
    MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the
    GNU General Public License for more details.
    
    You should have received a copy of the GNU General Public License
    along with this program; if not, write to the Free Software
    Foundation, Inc., 59 Temple Place - Suite 330, Boston, MA 02111-1307,
    USA.
lt: XMMS ESounD įskiepis
    
     This program is free software; you can redistribute it and/or modify
    it under the terms of the GNU General Public License as published by
    the Free Software Foundation; either version 2 of the License, or
    (at your option) any later version.
    
    This program is distributed in the hope that it will be useful,
    but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of
    MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the
    GNU General Public License for more details.
    
    You should have received a copy of the GNU General Public License
    along with this program; if not, write to the Free Software
    Foundation, Inc., 59 Temple Place - Suite 330, Boston, MA 02111-1307,
    USA.

en: XMMS OSS Driver
    
     This program is free software; you can redistribute it and/or modify
    it under the terms of the GNU General Public License as published by
    the Free Software Foundation; either version 2 of the License, or
    (at your option) any later version.
    
    This program is distributed in the hope that it will be useful,
    but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of
    MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the
    GNU General Public License for more details.
    
    You should have received a copy of the GNU General Public License
    along with this program; if not, write to the Free Software
    Foundation, Inc., 59 Temple Place - Suite 330, Boston, MA 02111-1307,
    USA.
lt: XMMS OSS tvarkyklė
    
     This program is free software; you can redistribute it and/or modify
    it under the terms of the GNU General Public License as published by
    the Free Software Foundation; either version 2 of the License, or
    (at your option) any later version.
    
    This program is distributed in the hope that it will be useful,
    but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of
    MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the
    GNU General Public License for more details.
    
    You should have received a copy of the GNU General Public License
    along with this program; if not, write to the Free Software
    Foundation, Inc., 59 Temple Place - Suite 330, Boston, MA 02111-1307,
    USA.

en: Year
lt: Metai

en: Year:
lt: Metai:

en: Yes
lt: Taip

en: _Current output plugin:
lt: _Pasirinktas išvesties įskiepies:

en: _Device:
lt: Į_renginys:

en: _Effect plugin list:
lt: _Efektų įskiepių sąrašas:

en: _General plugin list:
lt: _Bendrinių įskiepių sąrašas

en: _Media plugin list:
lt: _Media įskiepių sąrašas

en: _Player:
lt: _Grotuvas:

en: _Playlist:
lt: _Grojaraštis:

en: _Visualization plugin list:
lt: _Vizualizacijos įskiepių sąrašas:

en: eSound Output Plugin
lt: eSound išvesties įskiepis

en: lines
lt: eilučių

en: minutes:seconds
lt: minučių:sekundžių

en: mpg123 decoding engine by Michael Hipp <mh@mpg123.de>
    Plugin by The XMMS team
lt: mpg123 dekodavimo variklio autorius Michael Hipp <mh@mpg123.de>
    Įskiepį parašė XMMS komanda

en: percent
lt: procentų

en: seconds
lt: sekundėms
